KLS

Kalendar

 1. kolo
Dynamic - Metalac
    Delegat: Ilić BG
    Sudije: Mrdak BG, Ninković BG, Virijević BG
08.10.2016.   16:00
Borac - Smederevo 1953
    Delegat: Manojlović UE
    Sudije: Maričić KV, Milojević KŠ, Kovačević UE
08.10.2016.   19:00
Spartak - Sloga
    Delegat: Tasić BG
    Sudije: Nikolić BG, Vesković BG, Strika BG
08.10.2016.   19:00
Konstantin - Beovuk 72
    Delegat: Stojanović KG
    Sudije: Nešković KV, Stefanović KV, Matić KG
08.10.2016.   19:30
Dunav - Vršac
    Delegat: Lozanov NS
    Sudije: Vojinović NS, Pecelj NS, Sedlar NS
08.10.2016.   20:00
Tamiš - Mladost Admiral
    Delegat: Štetin PA
    Sudije: Jevtović BG, Arsenijević BG, Miloradović BG
08.10.2016.   21:00
Arena sport
OKK Beograd - Napredak Rubin
    Delegat: Orcević BG
    Sudije: Glišić BG, Čukalović BG, Prpa BG
10.10.2016.   19:30
 
 2. kolo
Metalac - Konstantin
    Delegat: Savić KV
    Sudije: Maričić KV, Milojević KŠ, Krstić AL
14.10.2016.   18:00
Arena sport
Beovuk 72 - Borac
    Delegat: Rašinac BG
    Sudije: Glišić BG, Čukalović BG, Mizdrak VA
15.10.2016.   16:00
Smederevo 1953 - Spartak
    Delegat: Novaković SD
    Sudije: Nešković KV, Stefanović KV, Ilić NI
15.10.2016.   17:00
Vršac - Dynamic
    Delegat: Janković BG
    Sudije: Jevtović BG, Arsenijević BG, Vesković BG
15.10.2016.   18:00
Tamiš - Dunav
    Delegat: Milojković NS
    Sudije: Obrknežević BG, Prpa BG, Sedlar NS
15.10.2016.   18:00
Sloga - OKK Beograd
    Delegat: Minić BG
    Sudije: Mrdak BG, Pecelj NS, Kovačević UE
15.10.2016.   19:30
Mladost Admiral - Napredak Rubin
    Delegat: Andrijanić BG
    Sudije: Nikolić BG, Ninković BG, Pešić LE
16.10.2016.   13:00
 
 3. kolo
OKK Beograd - Smederevo 1953
    Delegat: Vlahović BG
    Sudije: Nikolić BG, Arsenijević BG, Matić KG
21.10.2016.   17:00
Arena sport
Dynamic - Tamiš
    Delegat: Miljuš PA
    Sudije: Belošević BG, Prpa BG, Milojević KŠ
22.10.2016.   16:00
Borac - Metalac
    Delegat: Vuković KV
    Sudije: Nešković KV, Maričić KV, Virijević BG
22.10.2016.   19:00
Spartak - Beovuk 72
    Delegat: Lozanov NS
    Sudije: J. Juras NS, Pecelj NS, Miloradović BG
22.10.2016.   19:00
Napredak Rubin - Sloga
    Delegat: Marjanović LE
    Sudije: Glišić BG, Ninković BG, Ilić NI
22.10.2016.   19:00
Konstantin - Vršac
    Delegat: Manojlović UE
    Sudije: Mrdak BG, Čukalović BG, Kovačević UE
22.10.2016.   19:30
Dunav - Mladost Admiral
    Delegat: Krneta BG
    Sudije: Jevtović BG, Vesković BG, Strika BG
22.10.2016.   20:00
 
 4. kolo
Vršac - Borac
    Delegat: Miljuš PA
    Sudije: Vojinović NS, Nikolić BG, Prpa BG
28.10.2016.   18:00
Arena sport
Smederevo 1953 - Napredak Rubin
    Delegat: Janković BG
    Sudije: Obrknežević BG, Ninković BG, Krstić AL
29.10.2016.   17:00
Metalac - Spartak
    Delegat: Tasić BG
    Sudije: Glišić BG, Mrdak BG, Pešić LE
29.10.2016.   18:00
Tamiš - Konstantin
    Delegat: Orcević BG
    Sudije: M. Juras BG, Čukalović BG, Pecelj BG
29.10.2016.   19:00
Beovuk 72 - OKK Beograd
    Delegat: Milojković NS
    Sudije: Belošević BG, Jevtović BG, Sedlar NS
29.10.2016.   19:30
Dunav - Dynamic
    Delegat: Savić KV
    Sudije: Nešković KV, Maričić KV, Stefanović KV
29.10.2016.   20:00
Mladost Admiral - Sloga
    Delegat: Rašinac BG
    Sudije: J. Juras NS, Arsenijević BG, Mizdrak VA
30.10.2016.   13:00
 
 5. kolo
Spartak - Vršac
    Delegat: Minić BG
    Sudije: Obrknežević BG, Glišić BG, Ninković BG
04.11.2016.   18:00
Arena sport
Dynamic - Mladost Admiral
    Delegat: Novaković SD
    Sudije: Glišić BG, Jevtović BG, Prpa BG
05.11.2016.   16:00
Borac - Tamiš
    Delegat: Vlahović BG
    Sudije: Jovčić BG, Mrdak BG, Kovačević UE
05.11.2016.   19:00
Napredak Rubin - Beovuk 72
    Delegat: Vuković KV
    Sudije: Maričić KV, Stefanović KV, Miloradović BG
05.11.2016.   19:00
Konstantin - Dunav
    Delegat: Marjanović LE
    Sudije: J. Juras NS, Pecelj NS, Sedlar NS
05.11.2016.   19:30
Sloga - Smederevo 1953
    Delegat: Stojanović KG
    Sudije: M. Juras BG, Čukalović BG, Ilić NI
05.11.2016.   19:30
OKK Beograd - Metalac
    Delegat: Andrijanić BG
    Sudije: Nešković KV, Arsenijević BG, Milojević KŠ
06.11.2016.   19:30
 
 6. kolo
Dynamic - Konstantin
    Delegat: Rašinac BG
    Sudije: Vojinović NS, Nikolić BG, Miloradović BG
12.11.2016.   16:00
Beovuk 72 - Sloga
    Delegat: Štetin PA
    Sudije: Jevtović BG, Ninković BG, Pešić LE
12.11.2016.   17:30
Metalac - Napredak Rubin
    Delegat: Stojanović KG
    Sudije: Glišić BG, Vesković BG, Matić KG
12.11.2016.   18:00
Vršac - OKK Beograd
    Delegat: Milojković NS
    Sudije: Jovčić BG, Mrdak BG, Strika BG
12.11.2016.   18:00
Tamiš - Spartak
    Delegat: Lozanov NS
    Sudije: Belošević BG, J. Juras NS, Prpa BG
12.11.2016.   20:00
Mladost Admiral - Smederevo 1953
    Delegat: Manojlović UE
    Sudije: Nešković KV, Maričić KV, Kovačević UE
13.11.2016.   13:00
Dunav - Borac
    Delegat: Krneta BG
    Sudije: M. Juras BG, Čukalović BG, Pecelj NS
13.11.2016.   17:00
Arena sport
 
 7. kolo
Sloga - Metalac
    Delegat: Vuković KV
    Sudije: Jovčić BG, Arsenijević BG, Prpa BG
18.11.2016.   16:00
Smederevo 1953 - Beovuk 72
    Delegat: Novaković SD
    Sudije: Nešković KV, Milojević KŠ, Ilić NI
18.11.2016.   16:00
OKK Beograd - Tamiš
    Delegat: Ilić BG
    Sudije: Glišič BG, Ninković BG, Pecelj NS
18.11.2016.   17:30
Borac - Dynamic
    Delegat: Miljuš PA
    Sudije: Obrknežević BG, Maričić KV, Stefanović KV
18.11.2016.   21:00
Arena sport
Spartak - Dunav
    Delegat: Orcević BG
    Sudije: Vojinović NS, Sedlar NS, Pešić LE
19.11.2016.   19:00
Napredak Rubin - Vršac
    Delegat: Minić BG
    Sudije: Maričić KV, Jevtović BG, Kovačević UE
19.11.2016.   19:00
Konstantin - Mladost Admiral
    Delegat: Janković BG
    Sudije: M. Juras BG, Mrdak BG, Krstić AL
19.11.2016.   19:30
 
 8. kolo
Metalac - Smederevo 1953
    Delegat: Krneta BG
    Sudije: Mrdak BG, J. Juras NS, Sedlar NS
25.11.2016.   18:00
Arena sport
Vršac - Sloga
    Delegat: Andrijanić BG
    Sudije: Jevtović BG, Vesković BG, Vasiljević BG
26.11.2016.   18:00
Tamiš - Napredak Rubin
    Delegat: Štetin PA
    Sudije: M. Juras BG, Ninković BG, Miloradović BG
26.11.2016.   19:30
Konstantin - Borac
    Delegat: Vlahović BG
    Sudije: Glišić BG, Čukalović BG, Strika BG
26.11.2016.   19:30
Dunav - OKK Beograd
    Delegat: Stojanović KG
    Sudije: Belošević BG, Matić KG, Mizdrak VA
26.11.2016.   20:00
Mladost Admiral - Beovuk 72
    Delegat: Savić KV
    Sudije: Nešković KV, Maričić KV, Virijević BG
27.11.2016.   13:00
Dynamic - Spartak
    Delegat: Tasić BG
    Sudije: Vojinović NS, Obrknežević BG, Arsenijević BG
27.11.2016.   16:00
 
 9. kolo
Smederevo 1953 - Vršac
    Delegat: Rašinac BG
    Sudije: Belošević BG, Glišić BG, Obrknežević BG
02.12.2016.   16:00
OKK Beograd - Dynamic
    Delegat: Marjanović LE
    Sudije: Nešković KV, Maričić KV, Ilić NI
02.12.2016.   20:00
Arena sport
Beovuk 72 - Metalac
    Delegat: Lozanov NS
    Sudije: Jovčić BG, Vojinović NS, Pešić LE
03.12.2016.   18:00
Borac - Mladost Admiral
    Delegat: Minić BG
    Sudije: Nešković KV, Vesković BG, Milojević KŠ
03.12.2016.   19:00
Spartak - Konstantin
    Delegat: Miljuš PA
    Sudije: Čukalović BG, Pecelj NS, Vasiljević BG
03.12.2016.   19:00
Napredak Rubin - Dunav
    Delegat: Vuković KV
    Sudije: Maričić KV, Stefanović KV, Krstić AL
03.12.2016.   19:00
Sloga - Tamiš
    Delegat: Manojlović UE
    Sudije: Jevtović BG, Ninković BG, Prpa BG
03.12.2016.   19:30
 
 10. kolo
Vršac - Beovuk 72
    Delegat: Orcević BG
    Sudije: Obrknežević BG, Vesković BG, Strika BG
09.12.2016.   20:00
Arena sport
Borac - Spartak
    Delegat: Tasić BG
    Sudije: Glišić BG, Ninković BG, Krstić AL
10.12.2016.   19:00
Konstantin - OKK Beograd
    Delegat: Marjanović LE
    Sudije: Mrdak BG, Jevtović BG, Milojević KŠ
10.12.2016.   19:30
Tamiš - Smederevo 1953
    Delegat: Janković BG
    Sudije: Nikolić BG, Arsenijević BG, Virijević BG
10.12.2016.   20:00
Dunav - Sloga
    Delegat: Milojković NS
    Sudije: Vojinović NS, Pecelj NS, Sedlar NS
10.12.2016.   20:00
Mladost Admiral - Metalac
    Delegat: Andrijanić BG
    Sudije: Belošević BG, Prpa BG, Miloradović BG
11.12.2016.   13:00
Dynamic - Napredak Rubin
    Delegat: Krneta BG
    Sudije: Nešković KV, Stefanović KV, Matić KG
11.12.2016.   16:00
 
 11. kolo
Sloga - Dynamic
    Delegat: Manojlović UE
    Sudije: Vojinović NS, Arsenijević BG, Kovačević UE
16.12.2016.   20:00
Arena sport
Beovuk 72 - Tamiš
    Delegat: Štetin PA
    Sudije: Belošević BG, Mrdak BG, Vasiljević BG
17.12.2016.   18:00
Metalac - Vršac
    Delegat: Ilić BG
    Sudije: Jovčić BG, Čukalović BG, Milojević KŠ
17.12.2016.   18:00
Spartak - Mladost Admiral
    Delegat: Vlahović BG
    Sudije: Obrknežević BG, Jevtović BG, J. Juras NS
17.12.2016.   19:00
Napredak Rubin - Konstantin
    Delegat: Savić KV
    Sudije: Nikolić BG, Stefanović KV, Mizdrak VA
17.12.2016.   19:00
OKK Beograd - Borac
    Delegat: Minić BG
    Sudije: M. Juras BG, Ninković BG, Pecelj NS
18.12.2016.   17:00
Smederevo 1953 - Dunav
    Delegat: Novaković SD
    Sudije: Jevtović BG, Vesković BG, Strika BG
11.01.2017.   16:00
 
 12. kolo
Dynamic - Smederevo 1953
    Delegat: Stojanović KG
    Sudije: M. Juras BG, Matić KG, Ilić NI
05.01.2017.   16:00
Mladost Admiral - Vršac
    Delegat: Miljuš PA
    Sudije: Belošević BG, Mrdak BG, Virijević BG
05.01.2017.   17:00
Arena sport
Spartak - OKK Beograd
    Delegat: Lozanov NS
    Sudije: Nikolić BG, Jevtović BG, Ninković BG
06.01.2017.   19:00
Dunav - Beovuk 72
    Delegat: Rašinac BG
    Sudije: Obrknežević BG, Prpa BG, Miloradović BG
08.01.2017.   18:00
Borac - Napredak Rubin
    Delegat: Vuković KV
    Sudije: Nešković KV, Stefanović KV, Krstić AL
08.01.2017.   19:00
Konstantin - Sloga
    Delegat: Marjanović LE
    Sudije: Vojinović NS, Pecelj NS, Sedlar NS
08.01.2017.   19:30
Tamiš - Metalac
    Delegat: Novaković SD
    Sudije: Glišić BG, Čukalović BG, Pešić LE
09.01.2017.   18:30
 
 13. kolo
Napredak Rubin - Spartak
    Delegat: Orcević BG
    Sudije: Mrdak BG, Ninković BG, Vesković BG
13.01.2017.   18:00
Beovuk 72 - Dynamic
    Delegat: Ilić BG
    Sudije: Vojinović NS, Nikolić BG, Mizdrak VA
13.01.2017.   18:00
Arena sport
Metalac - Dunav
    Delegat: Milojković NS
    Sudije: Vojinović NS, J. Juras NS, Sedlar NS
14.01.2017.   18:00
Vršac - Tamiš
    Delegat: Štetin PA
    Sudije: Obrknežević BG, Jevtović BG, Arsenijevć BG
14.01.2017.   18:00
Sloga - Borac
    Delegat: Tasić BG
    Sudije: Glišić BG, Čukalović BG, Pecelj NS
14.01.2017.   19:30
Smederevo 1953 - Konstantin
    Delegat: Savić KV
    Sudije: Maričić KV, Milojević KŠ, Kovačević UE
15.01.2017.   13:00
OKK Beograd - Mladost Admiral
    Delegat: Janković BG
    Sudije: Belošević BG, Jovčić BG, Vasiljević BG
15.01.2017.   17:00
 
 14. kolo
Smederevo 1953 - Borac
    Delegat: Andrijanić BG
    Sudije: Obrknežević BG, Arsenijević BG, Virijević BG
20.01.2017.   16:00
Napredak Rubin - OKK Beograd
    Delegat: Vuković KV
    Sudije: Nešković KV, Stefanović KV, Krstić AL
20.01.2017.   18:00
Arena sport
Beovuk 72 - Konstantin
    Delegat: Vlahović BG
    Sudije: Mrdak BG, Sedlar NS, Pešić LE
21.01.2017.   17:00
Vršac - Dunav
    Delegat: Minić BG
    Sudije: Vojinović NS, Prpa BG, Miloradović BG
21.01.2017.   18:00
Metalac - Dynamic
    Delegat: Savić KV
    Sudije: Maričić KV, Milojević KŠ, Ilić NI
21.01.2017.   18:00
Sloga - Spartak
    Delegat: Krneta BG
    Sudije: M. Juras BG, J. Juras NS, Strika BG
21.01.2017.   19:30
Mladost Admiral - Tamiš
    Delegat: Stojanović KG
    Sudije: Jovčić BG, Nikolić BG, Matić KG
22.01.2017.   13:00
 
 15. kolo
Dynamic - Vršac
    Delegat: Lozanov NS
    Sudije: Vojinović NS, Nikolić BG, Jevtović BG
27.01.2017.   20:00
Arena sport
Napredak Rubin - Mladost Admiral
    Delegat: Ilić BG
    Sudije: Obrknežević BG, Stefanović KV, Kovačević UE
28.01.2017.   19:00
Spartak - Smederevo 1953
    Delegat: Rašinac BG
    Sudije: Mrdak BG, Ninković BG, Mizdrak VA
28.01.2017.   19:00
Borac - Beovuk 72
    Delegat: Tasić BG
    Sudije: Glišić BG, Arsenijević BG, Vasiljević BG
28.01.2017.   19:00
Konstantin - Metalac
    Delegat: Marjanović LE
    Sudije: Nešković KV, Milojević KŠ, Krstić AL
28.01.2017.   19:30
Dunav - Tamiš
    Delegat: Miljuš PA
    Sudije: Belošević BG, Čukalović BG, Vesković BG
28.01.2017.   20:00
OKK Beograd - Sloga
    Delegat: Orcević BG
    Sudije: Jovčić BG, Pecelj NS, Sedlar NS
29.01.2017.   18:00
 
 16. kolo
Smederevo 1953 - OKK Beograd
    Delegat: Novaković SD
    Sudije: Mrdak BG, Prpa BG, Miloradović BG
03.02.2017.   16:00
Tamiš - Dynamic
    Delegat: Krneta BG
    Sudije: Belošević BG, M. Juras BG, Pešić LE
03.02.2017.   18:00
Arena sport
Beovuk 72 - Spartak
    Delegat: Štetin PA
    Sudije: Obrknežević BG, Arsenijević BG, Mizdrak VA
04.02.2017.   17:30
Vršac - Konstantin
    Delegat: Janković BG
    Sudije: Jevtović BG, Ninković BG, Strika BG
04.02.2017.   18:00
Metalac - Borac
    Delegat: Vuković KV
    Sudije: Maričić KV, Stefanović KV, Milojević KŠ
04.02.2017.   18:00
Sloga - Napredak Rubin
    Delegat: Andrijanić BG
    Sudije: Nikolić BG, Vesković BG, Matić KG
04.02.2017.   19:30
Mladost Admiral - Dunav
    Delegat: Milojković NS
    Sudije: Vojinović NS, Glišić BG, Virijević BG
05.02.2017.   13:00
 
 17. kolo
Borac - Vršac
    Delegat: Savić KV
    Sudije: Glišić BG, Obrknežević BG, Vesković BG
10.02.2017.   18:00
Arena sport
Dynamic - Dunav
    Delegat: Lozanov NS
    Sudije: Vojinović NS, Stefanović KV, J. Juras NS
11.02.2017.   16:00
Napredak Rubin - Smederevo 1953
    Delegat: Marjanović LE
    Sudije: Belošević BG, Arsenijević BG, Krstić AL
11.02.2017.   19:00
Sloga - Mladost Admiral
    Delegat: Manojlović UE
    Sudije: M. Juras BG, Ninković BG, Kovačević UE
11.02.2017.   19:30
Spartak - Metalac
    Delegat: Minić BG
    Sudije: Jovčić BG, Pecelj NS, Sedlar NS
11.02.2017.   19:30
Konstantin - Tamiš
    Delegat: Rašinac BG
    Sudije: Nikolić BG, Jevtović BG, Vasiljević BG
11.02.2017.   19:30
OKK Beograd - Beovuk 72
    Delegat: Vlahović BG
    Sudije: Maričić KV, Milojević KŠ, Ilić NI
12.02.2017.   17:00
 
 18. kolo
Smederevo 1953 - Sloga
    Delegat: Novaković SD
    Sudije: Mrdak BG, Strika BG, Pešić LE
24.02.2017.   16:00
Metalac - OKK Beograd
    Delegat: Tasić BG
    Sudije: Nešković KV, Stefanović KV, Arsenijević BG
25.02.2017.   18:00
Tamiš - Borac
    Delegat: Štetin PA
    Sudije: Glišić BG, Nikolić BG, Pecelj NS
25.02.2017.   19:00
Dunav - Konstantin
    Delegat: Miljuš PA
    Sudije: Ninković BG, Miloradović BG, Mizdrak VA
25.02.2017.   20:00
Mladost Admiral - Dynamic
    Delegat: Orcević BG
    Sudije: Maričić KV, Obrknežević BG, Milojević KŠ
26.02.2017.   13:00
Vršac - Spartak
    Delegat: Ilić BG
    Sudije: Jovčić BG, M. Juras BG, Vasiljević BG
26.02.2017.   19:00
Arena sport
Beovuk 72 - Napredak Rubin
    Delegat: Janković BG
    Sudije: Belošević BG, J. Juras NS, Prpa BG
27.02.2017.   16:30
 
 19. kolo
Smederevo 1953 - Mladost Admiral
    Delegat: Vlahović BG
    Sudije: Arsenijević BG, Prpa BG, Miloradović BG
03.03.2017.   16:00
Sloga - Beovuk 72
    Delegat: Stojanović KG
    Sudije: Mrdak BG, Vesković BG, Milojević KŠ
04.03.2017.   19:30
Konstantin - Dynamic
    Delegat: Savić KV
    Sudije: Stefanović KV, Ilić NI, Krstić AL
04.03.2017.   20:30
OKK Beograd - Vršac
    Delegat: Andrijanić BG
    Sudije: Glišić BG, Čukalović BG, Pecelj NS
05.03.2017.   17:00
Napredak Rubin - Metalac
    Delegat: Krneta BG
    Sudije: Nikolić BG, Sedlar NS, Virijević BG
05.03.2017.   19:00
Spartak - Tamiš
    Delegat: Milojković NS
    Sudije: Vojinović NS, Jevtović BG, J. Juras NS
05.03.2017.   19:00
Borac - Dunav
    Delegat: Manojlović UE
    Sudije: Nešković KV, Ninković BG, Kovačević UE
05.03.2017.   19:00
 
 20. kolo
Dynamic - Borac
    Delegat: Minić BG
    Sudije: Jovčić BG, Obrknežević BG, Prpa BG
10.03.2017.   17:30
Arena sport
Beovuk 72 - Smederevo 1953
    Delegat: Štetin PA
    Sudije: Čukalović BG, Pecelj NS, Sedlar NS
11.03.2017.   16:30
Vršac - Napredak Rubin
    Delegat: Orcević BG
    Sudije: Glišić BG, Strika BG, Miloradović BG
11.03.2017.   18:00
Metalac - Sloga
    Delegat: Vuković KV
    Sudije: Maričić KV, Mizdrak VA, Ilić NI
11.03.2017.   18:00
Dunav - Spartak
    Delegat: Krneta BG
    Sudije: Belošević BG, Jevtović BG, Ninković BG
11.03.2017.   20:00
Tamiš - OKK Beograd
    Delegat: Miljuš PA
    Sudije: Mrdak BG, Vesković BG, Vasiljević BG
11.03.2017.   20:00
Mladost Admiral - Konstantin
    Delegat: Rašinac BG
    Sudije: Nešković KV, Nikolić BG, Pešić LE
12.03.2017.   13:00
 
 21. kolo
Smederevo 1953 - Metalac
    Delegat: Novaković SD
    Sudije: Ninković BG, Miloradović BG, Pešić LE
17.03.2017.   16:00
Beovuk 72 - Mladost Admiral
    Delegat: Lozanov NS
    Sudije: Vojinović NS, Nikolić BG, Vasiljević BG
17.03.2017.   18:00
Arena sport
Napredak Rubin - Tamiš
    Delegat: Stojanović KG
    Sudije: Maričić KV, Prpa BG, Strika BG
18.03.2017.   19:00
Spartak - Dynamic
    Delegat: Ilić BG
    Sudije: Belošević BG, Arsenijević BG, Vesković BG
18.03.2017.   19:00
Borac - Konstantin
    Delegat: Manojlović UE
    Sudije: Stefanović KV, Milojević KŠ, Kovačević UE
18.03.2017.   19:00
Sloga - Vršac
    Delegat: Tasić BG
    Sudije: Glišić BG, Čukalović BG, Krstić AL
18.03.2017.   19:30
OKK Beograd - Dunav
    Delegat: Milojković NS
    Sudije: Jovčić BG, Pecelj NS, Virijević BG
19.03.2017.   17:00
 
 22. kolo
Tamiš - Sloga
    Delegat: Andrijanić BG
    Sudije: Mrdak BG, Virijević BG, Prpa BG
24.03.2017.   18:30
Mladost Admiral - Borac
    Delegat: Minić BG
    Sudije: Belošević BG, Vesković BG, Arsenijević BG
24.03.2017.   20:00
Arena sport
Dynamic - OKK Beograd
    Delegat: Janković BG
    Sudije: Nikolić BG, Jevtović BG, Ninković BG
25.03.2017.   16:00
Vršac - Smederevo 1953
    Delegat: Miljuš PA
    Sudije: Obrknežević BG, Čukalović BG, Strika BG
25.03.2017.   18:00
Konstantin - Spartak
    Delegat: Marjanović LE
    Sudije: Nešković KV, Maričić KV, Stefanović KV
25.03.2017.   19:30
Dunav - Napredak Rubin
    Delegat: Vlahović BG
    Sudije: Glišić BG, Miloradović BG, Mizdrak VA
25.03.2017.   20:00
Metalac - Beovuk 72
    Delegat: Lozanov NS
    Sudije: Vojinović NS, Pecelj NS, Sedlar NS
25.03.2017.   20:00
 
 23. kolo
OKK Beograd - Konstantin
29.03.2017.   16:30
Smederevo 1953 - Tamiš
29.03.2017.   18:00
Napredak Rubin - Dynamic
29.03.2017.   18:00
Spartak - Borac
29.03.2017.   18:30
Arena sport
Sloga - Dunav
29.03.2017.   19:30
Metalac - Mladost Admiral
29.03.2017.   20:00
Beovuk 72 - Vršac
30.03.2017.   17:00
 
 24. kolo
Mladost Admiral - Spartak
01.04.2017.   00:00
Borac - OKK Beograd
01.04.2017.   00:00
Konstantin - Napredak Rubin
01.04.2017.   00:00
Dynamic - Sloga
01.04.2017.   00:00
Dunav - Smederevo 1953
01.04.2017.   00:00
Tamiš - Beovuk 72
01.04.2017.   00:00
Vršac - Metalac
01.04.2017.   00:00
 
 25. kolo
Vršac - Mladost Admiral
08.04.2017.   00:00
Metalac - Tamiš
08.04.2017.   00:00
Beovuk 72 - Dunav
08.04.2017.   00:00
Smederevo 1953 - Dynamic
08.04.2017.   00:00
Sloga - Konstantin
08.04.2017.   00:00
Napredak Rubin - Borac
08.04.2017.   00:00
OKK Beograd - Spartak
08.04.2017.   00:00
 
 26. kolo
Mladost Admiral - OKK Beograd
12.04.2017.   00:00
Spartak - Napredak Rubin
12.04.2017.   00:00
Borac - Sloga
12.04.2017.   00:00
Konstantin - Smederevo 1953
12.04.2017.   00:00
Dynamic - Beovuk 72
12.04.2017.   00:00
Dunav - Metalac
12.04.2017.   00:00
Tamiš - Vršac
12.04.2017.   00:00

Tabela

#  Klub P / I B
1. Vršac18 / 440
2. Borac17 / 539
3. Dynamic17 / 539
4. Spartak13 / 935
5. Mladost Admiral12 / 1034
6. Dunav12 / 1034
7. Tamiš12 / 1034
8. Beovuk 7212 / 1034
9. Napredak Rubin11 / 1133
10. Metalac11 / 1133
11. OKK Beograd8 / 1430
12. Sloga7 / 1529
13. Konstantin2 / 2024
14. Smederevo 19532 / 2024

Twitter